Officiella hemsidan
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
U13
FC Rosengård
Barnfotboll
U11
U10
U9
Fotbollsskolan
Ungdomsfotboll
U14
U13
Elitförberedande verksamhet
U17
U16
U15
Stadium Föreningssortiment
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
FC Rosengård
Barnfotboll
U11
U10
U9
Fotbollsskolan
Ungdomsfotboll
U14
U13
Elitförberedande verksamhet
U17
U16
U15
Stadium Föreningssortiment
FC Rosengård
Tro på din dröm
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: F12 Sydvästra A, vår
2024: F12 Sydvästra B1, vår
2023: F11 Sydvästra A, höst
2023: F11 Sydvästra A, vår
2023: F11 Sydvästra B, vår
2023: F11 Sydvästra B2, höst
2022: F10 Sydvästra B2, höst
2022: F10 Sydvästra B2, vår
2022: F9 Sydvästra Röd, höst
2022: F9 Sydvästra röd, vår
2021: F9 Sydvästra B3, höst
2021: F9 Sydvästra B3, vår
2021: F9 Sydvästra B4, höst
2021: F9 Sydvästra B4, vår
2020: F8 Sydvästra grp 3, höst
DECEMBER 2023
26
11:00
tis
11:00
Baltiska hallen
Skånecupen -
FC Rosengård U13 / 2013
-
JANUARI 2024
02
08:30
tis
08:30
Baltiska hallen
Skånecupen -
FC Rosengård U13 / 2012 tävling
-
14
11:00
sön
11:00
Harlyckans IP
Eskilsminne -
FC Rosengård U13
-
14
13:00
sön
13:00
Malmö IP
FC Rosengård U13
- Stehags AIF
-
28
11:30
sön
11:30
Vikvalla
Viken IK -
FC Rosengård U13
-
28
15:00
sön
15:00
Lilla Malmö IP
FC Rosengård U13
- Kulladal FF
-
FEBRUARI 2024
04
13:00
sön
13:00
Lilla Malmö IP
FC Rosengård U13
- FC Rosengård U14
-
11
11:00
sön
11:00
Rydebäcks IP Konstgräs
Fortuna FF -
FC Rosengård U13
-
17
11:00
lör
11:00
Lilla Malmö IP
FC Rosengård U13
- FC Rosengård 1917
-
MARS 2024
03
11:00
sön
11:00
Lilla Malmö IP
FC Rosengård U13
- Hittarps IK
-
03
13:00
sön
13:00
Lilla Malmö IP
FC Rosengård U13
- Ödåkra IF
-
09
11:30
lör
11:30
Berga IP, Eslöv
Stehags AIF -
FC Rosengård U13
-
10
11:30
sön
11:30
Lilla Malmö IP
FC Rosengård
- Eskilsminne IF
-
16
12:00
lör
12:00
Hyllie IP
Hyllie IK -
FC Rosengård U13
-
17
11:00
sön
11:00
Uppåkravallen
Uppåkra IF -
FC Rosengård U13
-
17
13:00
sön
13:00
Toftavallen
Ödåkra IF -
FC Rosengård U13
-
23
10:30
lör
10:30
Lilla Malmö IP
FC Rosengård U13
- Borgeby FK
-
23
13:00
lör
13:00
Lilla Malmö IP
FC Rosengård U13
- Bara GIF
-
24
13:00
sön
13:00
Lilla Malmö IP
FC Rosengård U13
- Fortuna FF
-
APRIL 2024
06
08:00
lör
08:00
Hedens IP, Helsingborg
GRLPWR Vinterserie sammandrag 2013 -
FC Rosengård U13
-
07
09:00
sön
09:00
Hedens IP, Helsingborg
GRLPWR Vinterserie sammandrag 2012 -
FC Rosengård U13
-
13
11:30
lör
11:30
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård U13
- Stehags AIF vit
-
13
13:00
lör
13:00
Hyllie IP konstgräs 1 7-manna 1
Hyllie IK -
FC Rosengård U13
-
20
10:00
lör
10:00
Smörlyckans IP, konstgräsplan 1, 7-manna 1
Lunds FF grön -
FC Rosengård U13
-
27
11:30
lör
11:30
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård U13
- Blentarps BK
-
28
11:30
sön
11:30
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård U13
- Trelleborgs FF blå
-
MAJ 2024
04
10:00
lör
10:00
Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna (D)
BK Höllviken vit -
FC Rosengård U13
-
04
14:00
lör
14:00
Linero IP B-plan 7-manna A
Linero IF röd -
FC Rosengård U13
-
10
08:00
fre
08:00
Staffanstorp
Tjejcupen Staffanstorp -
FC Rosengård U13
-
11
08:00
lör
08:00
Staffanstorp
Tjejcupen Staffanstorp -
FC Rosengård U13
-
20
17:30
mån
17:30
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård U13
- Kulladals FF blå
-
26
09:30
sön
09:30
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF 1 -
FC Rosengård U13
-
26
09:30
sön
09:30
Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
Malmö FF -
FC Rosengård U13
-
JUNI 2024
01
11:30
lör
11:30
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård U13
- FC Staffanstorp
-
02
11:30
sön
11:30
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård U13
- Borgeby FK
-
08
09:00
lör
09:00
Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
GIF Nike Blå -
FC Rosengård U13
-
08
11:30
lör
11:30
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård U13
- Uppåkra IF grön
-
12
18:00
ons
18:00
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård U13
- Dalby GIF vit
-
15
12:20
lör
12:20
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo vit -
FC Rosengård U13
-
16
11:30
sön
11:30
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård U13
- Eskilsminne IF blå
-
29
08:00
lör
08:00
Ängelholm
Sisters Cup Ängelholm -
FC Rosengård U13
-
30
08:00
sön
08:00
Ängelholm
Sisters Cup Ängelholm (ej bekräftat) -
FC Rosengård U13
-