Officiella hemsidan
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
FC Rosengård
Tro på din dröm
Kommande matcher
APRIL 2024
 
18
19:00
tor
19:00    
U17, Dösjöbro IP konstgräs
U17 » 
Dösjöbro IF - FC Rosengård/FC Rosengård 1917
  -      
20
10:00
lör
10:00    
U13, Smörlyckans IP Konstgräsplan 2
U13 » 
Lunds FF grön - FC Rosengård U13
  -      
20
11:30
lör
11:30    
U11, Lilla Malmö IP 7-manna
U11 » 
FC Rosengård marin - Linero IF vit
  -      
20
14:00
lör
14:00    
U13, Lilla Malmö IP
 
U13 » 
FC Rosengård U13 - Lunds BOIS (eventuellt)
  -      
21
10:15
sön
10:15    
U10, Hyllie IP Bollfält
U10 » 
Hyllie IK svart - FC Rosengård blå
  -      
21
11:30
sön
11:30    
U11, Lilla Malmö IP 7-manna
U11 » 
FC Rosengård - Veberöds AIF vit
  -      
21
12:15
sön
12:15    
U15, Husiegårds IP Konstgräs
U15 » 
Husie IF - FC Rosengård
  -      
21
13:30
sön
13:30    
U16, Malmö IP
U16 » 
FC Rosengård - Hyllie IK
  -      
21
16:00
sön
16:00    
U14, Malmö IP 9-manna
U14 » 
FC Rosengård - Sjöbo IF
  -      
 
24
19:15
ons
19:15    
U15, Malmö IP
U15 » 
Malmö FF - FC Rosengård
  -      
26
18:00
fre
18:00    
U15, Malmö IP
U15 » 
FC Rosengård - Ystads IF FF
  -      
26
18:30
fre
18:30    
U16, Köpingeskolan, konstgräs
U16 » 
Trelleborgs FF - FC Rosengård
  -      
27
10:00
lör
10:00    
U10, Malmö IP 5-manna 2
U10 » 
FC Rosengård marin - Skabersjö IF gul
  -      
27
10:00
lör
10:00    
U9, Malmö IP 5-manna 1
U9 » 
FC Rosengård marin - Skanör Falsterbo IF röd
  -      
27
11:30
lör
11:30    
U13, Lilla Malmö IP 7-manna
U13 » 
FC Rosengård U13 - Blentarps BK
  -      
27
13:30
lör
13:30    
U11, Lilla Malmö IP 7-manna
U11 » 
FC Rosengård marin - Skivarps GoIF
  -      
27
13:45
lör
13:45    
U14, Brovallen, B-plan 9-manna
U14 » 
IF Limhamn Bunkeflo vit - FC Rosengård
  -      
28
10:00
sön
10:00    
U9, Höllvikens IP K2 konstgräs 5-manna (H)
U9 » 
BK Höllviken svart - FC Rosengård
  -      
28
11:30
sön
11:30    
U13, Lilla Malmö IP 7-manna
U13 » 
FC Rosengård U13 - Trelleborgs FF blå
  -      
28
13:30
sön
13:30    
U17, Malmö IP
U17 » 
FC Rosengård/FC Rosengård 1917 - Växjö DFF
  -      
28
14:00
sön
14:00    
U11, Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
U11 » 
Skanör Falsterbo IF - FC Rosengård
  -      
MAJ 2024
 
01
11:00
ons
11:00    
U15, Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
U15 » 
BK Olympic - FC Rosengård
  -      
01
11:30
ons
11:30    
U11, Lilla Malmö IP 7-manna
U11 » 
FC Rosengård - Skegrie BK
  -      
01
13:15
ons
13:15    
U11, Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
U11 » 
IFK Malmö FK gul - FC Rosengård marin
  -      
01
16:00
ons
16:00    
U17, Hästö IP 1
U17 » 
Sjöstaden DFF Karlskrona - FC Rosengård/FC Rosengård 1917
  -      
04
10:00
lör
10:00    
U13, Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna (D)
U13 » 
BK Höllviken vit - FC Rosengård U13
  -      
04
14:00
lör
14:00    
U13, Linero IP B-plan 7-manna A
U13 » 
Linero IF röd - FC Rosengård U13
  -      
05
sön
00:00    
U14, Malmö IP
U14 » 
FC Rosengård - Borgeby FK
  -      
05
10:00
sön
10:00    
U10, Sandskogens IP C-plan 5-manna 1
U10 » 
Ystads IF FF blå - FC Rosengård marin
  -      
05
11:30
sön
11:30    
U10, Aggarpsvallen, Plan 1, 5-manna 2
U10 » 
FC Rosengård blå - Skabersjö IF grön
  -      
05
13:30
sön
13:30    
U16, Mariedals IP konstgräs
U16 » 
FC Rosengård - Ängelholms FF
  -      
 
10
08:00
fre
08:00    
U13, Staffanstorp
 
U13 » 
Tjejcupen Staffanstorp - FC Rosengård U13
  -      
11
08:00
lör
08:00    
U13, Staffanstorp
 
U13 » 
Tjejcupen Staffanstorp - FC Rosengård U13
  -      
12
13:00
sön
13:00    
U17, Bäckagårds IP plan 1
U17 » 
Kvarnby IK - FC Rosengård/FC Rosengård 1917
  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
U11, Köpingeskolan 7-manna 2
U11 » 
Trelleborgs FF röd - FC Rosengård
  -      
18
11:00
lör
11:00    
U14, Åhus IP C1 9-manna
U14 » 
Åhus IF - FC Rosengård
  -      
18
16:00
lör
16:00    
U17, Strandängens IP B-plan
U17 » 
Ifö Bromölla IF - FC Rosengård/FC Rosengård 1917
  -      
19
sön
00:00    
U11, Lilla Malmö IP 7-manna
U11 » 
FC Rosengård marin - IFK Klagshamn gul
  -      
19
sön
00:00    
U9, Malmö IP
U9 » 
FC Rosengård marin - Hyllie IK turkos
  -      
19
10:00
sön
10:00    
U10, Oxievångs IP, aktivitetsytan
U10 » 
Oxie SK - FC Rosengård blå
  -      
19
10:00
sön
10:00    
U9, Malmö IP
U9 » 
FC Rosengård - Trelleborgs FF blå
  -      
19
11:00
sön
11:00    
U16, Klostergårdens IP plan 3
U16 » 
Lunds BK - FC Rosengård
  -      
19
11:30
sön
11:30    
U10, övrig plats
U10 » 
FC Rosengård marin - Bara GoIF
  -      
 
20
17:30
mån
17:30    
U13, Lilla Malmö IP 7-manna
U13 » 
FC Rosengård U13 - Kulladals FF blå
  -      
21
19:15
tis
19:15    
U15, Malmö IP
U15 » 
FC Rosengård - Gislövs IF
  -      
24
18:00
fre
18:00    
U15, Malmö IP
U15 » 
FC Rosengård - Linero IF vit
  -      
25
09:30
lör
09:30    
U10, Malmö IP 5-manna 2
U10 » 
FC Rosengård blå - BK Höllviken röd
  -      
25
10:00
lör
10:00    
U11, Hyllie IP konstgräs 1 7-manna 1
U11 » 
Hyllie IK blå - FC Rosengård marin
  -      
25
13:30
lör
13:30    
U16, Malmö IP
U16 » 
FC Rosengård - Kristianstads DFF
  -      
25
16:00
lör
16:00    
U17, Malmö IP
U17 » 
FC Rosengård/FC Rosengård 1917 - GIF Nike
  -      
26
sön
00:00    
U11, övrig plats
U11 » 
- FC Rosengård
  -      
26
09:00
sön
09:00    
U10, Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
U10 » 
Lilla Torg FF blå - FC Rosengård marin
  -      
26
09:30
sön
09:30    
U13, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
U13 » 
Södra Sandby IF 1 - FC Rosengård U13
  -      
26
09:30
sön
09:30    
U13, Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
U13 » 
Malmö FF - FC Rosengård U13
  -      
JUNI 2024
 
01
10:00
lör
10:00    
U10, Malmö IP 5-manna 1
U10 » 
FC Rosengård marin - IF Limhamn Bunkeflo röd
  -      
01
10:00
lör
10:00    
U9, Limhamns IP bollfält 5-manna
U9 » 
Limhamns FF 1 - FC Rosengård marin
  -      
01
11:30
lör
11:30    
U13, Lilla Malmö IP 7-manna
U13 » 
FC Rosengård U13 - FC Staffanstorp
  -      
01
13:30
lör
13:30    
U11, Lilla Malmö IP 7-manna
U11 » 
FC Rosengård marin - Vellinge IF grön
  -      
01
14:00
lör
14:00    
U15, Brovallen, Bunkeflostrand B-plan
U15 » 
IF Limhamn Bunkeflo svart - FC Rosengård
  -      
01
16:00
lör
16:00    
U16, Wä IP A-plan
U16 » 
Åhus IF - FC Rosengård
  -      
02
10:30
sön
10:30    
U10, Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
U10 » 
Kvarnby IK röd - FC Rosengård blå
  -      
02
10:45
sön
10:45    
U9, Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
U9 » 
Sorgenfri FF - FC Rosengård
  -      
02
11:30
sön
11:30    
U13, Lilla Malmö IP 7-manna
U13 » 
FC Rosengård U13 - Borgeby FK
  -      
02
11:30
sön
11:30    
U17, Malmö Stadionområdet plan 10 konstgräs
U17 » 
Malmö FF/Malmö FF Akademi - FC Rosengård/FC Rosengård 1917
  -      
02
13:30
sön
13:30    
U11, Lilla Malmö IP 7-manna
U11 » 
FC Rosengård - Hyllie IK
  -      
02
16:00
sön
16:00    
U14, Malmö IP 9-manna
U14 » 
FC Rosengård - Lilla Torg FF
  -      
 
05
19:00
ons
19:00    
U16, Dösjöbro IP konstgräss
U16 » 
Dösjöbro IF - FC Rosengård
  -      
07
18:00
fre
18:00    
U15, Malmö IP
U15 » 
FC Rosengård - Kvarnby IK
  -      
08
09:00
lör
09:00    
U13, Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
U13 » 
GIF Nike Blå - FC Rosengård U13
  -      
08
10:00
lör
10:00    
U10, Malmö IP 5-manna 1
U10 » 
FC Rosengård marin - Kvarnby IK blå
  -      
08
10:00
lör
10:00    
U11, Klagshamns IP plan 7 7-manna
U11 » 
IFK Klagshamn - FC Rosengård
  -      
08
11:30
lör
11:30    
U10, Dalhems IP A-plan 7-manna 1
U10 » 
Backarnas FF - FC Rosengård blå
  -      
08
11:30
lör
11:30    
U13, Lilla Malmö IP 7-manna
U13 » 
FC Rosengård U13 - Uppåkra IF grön
  -      
08
14:00
lör
14:00    
U14, Höllvikens IP K2 konstgräs 9-manna
U14 » 
BK Höllviken vit - FC Rosengård
  -      
09
sön
00:00    
U11, övrig plats
U11 » 
- FC Rosengård marin
  -      
09
13:30
sön
13:30    
U17, Malmö IP
U17 » 
FC Rosengård/FC Rosengård 1917 - Halmstads BK
  -      
09
16:00
sön
16:00    
U16, Malmö IP
U16 » 
FC Rosengård - Sjöbo IF
  -      
 
11
19:15
tis
19:15    
U14, Malmö IP 9-manna
U14 » 
FC Rosengård - Ystads IF FF
  -      
12
18:00
ons
18:00    
U13, Lilla Malmö IP 7-manna
U13 » 
FC Rosengård U13 - Dalby GIF vit
  -      
15
11:15
lör
11:15    
U10, Åkarps IP B-plan 5-manna 1
U10 » 
Åkarps IF - FC Rosengård marin
  -      
15
12:00
lör
12:00    
U15, Skurups IP A-plan
U15 » 
Skurups AIF - FC Rosengård
  -      
15
12:00
lör
12:00    
U17, Gröndals IP 1, Kalmar
U17 » 
IFK Kalmar - FC Rosengård/FC Rosengård 1917
  -      
15
12:20
lör
12:20    
U13, Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
U13 » 
IF Limhamn Bunkeflo vit - FC Rosengård U13
  -      
16
10:30
sön
10:30    
U11, Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
U11 » 
FC Bellevue vit - FC Rosengård marin
  -      
16
11:00
sön
11:00    
U10, Malmö IP 5-manna 3
U10 » 
FC Rosengård blå - Hyllie IK svart
  -      
16
11:00
sön
11:00    
U9, Malmö IP 5-manna 1
U9 » 
FC Rosengård marin - Lindeborgs FF 1948 röd
  -      
16
11:30
sön
11:30    
U13, Lilla Malmö IP 7-manna
U13 » 
FC Rosengård U13 - Eskilsminne IF blå
  -      
16
13:00
sön
13:00    
U16, Malmö IP
U16 » 
FC Rosengård - Hittarps IK
  -      
16
13:30
sön
13:30    
U11, Lilla Malmö IP 7-manna
U11 » 
FC Rosengård - Kulladals FF blå
  -      
 
19
18:00
ons
18:00    
U16, Västergårds IP 11
U16 » 
Eskilsminne IF - FC Rosengård
  -      
23
10:00
sön
10:00    
U14, Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
U14 » 
GIF Nike orange - FC Rosengård
  -      
23
16:00
sön
16:00    
U17, Malmö IP
U17 » 
FC Rosengård/FC Rosengård 1917 - Eskilsminne IF/Eskilsminne DFF
  -      
 
29
08:00
lör
08:00    
U13, Ängelholm
 
U13 » 
Sisters Cup Ängelholm - FC Rosengård U13
  -      
29
14:00
lör
14:00    
U17, Kristianstads Arenaområde
U17 » 
Kristianstads DFF - FC Rosengård/FC Rosengård 1917
  -      
30
sön
00:00    
U10, Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
U10 » 
Uppåkra IF - FC Rosengård marin
  -      
30
08:00
sön
08:00    
U13, Ängelholm
 
U13 » 
Sisters Cup Ängelholm - FC Rosengård U13
  -      
AUGUSTI 2024
 
04
13:30
sön
13:30    
U17, Malmö IP
U17 » 
FC Rosengård/FC Rosengård 1917 - Helsingborgs IF
  -      
 
11
13:30
sön
13:30    
U17, Malmö IP
U17 » 
FC Rosengård/FC Rosengård 1917 - Dösjöbro IF
  -      
 
18
12:00
sön
12:00    
U17, Arenastaden, Värendsvallen 1, Växjö
U17 » 
Växjö DFF - FC Rosengård/FC Rosengård 1917
  -      
 
25
16:00
sön
16:00    
U17, Malmö IP
U17 » 
FC Rosengård/FC Rosengård 1917 - Sjöstaden DFF Karlskrona
  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
13:00
lör
13:00    
U17, Halmstad Arena P4
U17 » 
Halmstads BK - FC Rosengård/FC Rosengård 1917
  -      
 
14
16:00
lör
16:00    
U17, Malmö IP
U17 » 
FC Rosengård/FC Rosengård 1917 - IFK Kalmar
  -      
 
18
19:00
ons
19:00    
U17, Lomma IP A-plan, konstgräs
U17 » 
GIF Nike - FC Rosengård/FC Rosengård 1917
  -      
 
29
16:00
sön
16:00    
U17, Malmö IP
U17 » 
FC Rosengård/FC Rosengård 1917 - Malmö FF/Malmö FF Akademi
  -      
OKTOBER 2024
 
04
19:00
fre
19:00    
U17, Västergårds IP 7, konstgräs
U17 » 
Eskilsminne IF/Eskilsminne DFF - FC Rosengård/FC Rosengård 1917
  -      
 
13
sön
00:00    
U17, övrig plats
U17 » 
- FC Rosengård/FC Rosengård 1917
  -      
 
20
16:00
sön
16:00    
U17, Malmö IP
U17 » 
FC Rosengård/FC Rosengård 1917 - Ifö Bromölla IF
  -