Officiella hemsidan
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
FC Rosengård
Tro på din dröm
Matcher
DECEMBER 2023
 
26
11:00
tis
11:00    
Baltiska hallen
 
Skånecupen - FC Rosengård U13 / 2013  -      
JANUARI 2024
 
02
08:30
tis
08:30    
Baltiska hallen
 
Skånecupen - FC Rosengård U13 / 2012 tävling  -      
 
14
11:00
sön
11:00    
Harlyckans IP
Eskilsminne - FC Rosengård U13  -      
14
13:00
sön
13:00    
Malmö IP
FC Rosengård U13 - Stehags AIF  -      
 
28
11:30
sön
11:30    
Vikvalla
Viken IK - FC Rosengård U13  -      
28
15:00
sön
15:00    
Lilla Malmö IP
FC Rosengård U13 - Kulladal FF  -      
FEBRUARI 2024
 
04
13:00
sön
13:00    
Lilla Malmö IP
FC Rosengård U13 - FC Rosengård U14  -      
 
11
11:00
sön
11:00    
Rydebäcks IP Konstgräs
Fortuna FF - FC Rosengård U13  -      
 
17
11:00
lör
11:00    
Lilla Malmö IP
FC Rosengård U13 - FC Rosengård 1917  -      
MARS 2024
 
03
11:00
sön
11:00    
Lilla Malmö IP
FC Rosengård U13 - Hittarps IK  -      
03
13:00
sön
13:00    
Lilla Malmö IP
FC Rosengård U13 - Ödåkra IF  -      
 
09
11:30
lör
11:30    
Berga IP, Eslöv
Stehags AIF - FC Rosengård U13  -      
10
11:30
sön
11:30    
Lilla Malmö IP
FC Rosengård - Eskilsminne IF  -      
 
16
12:00
lör
12:00    
Hyllie IP
Hyllie IK - FC Rosengård U13  -      
17
11:00
sön
11:00    
Uppåkravallen
Uppåkra IF - FC Rosengård U13  -      
17
13:00
sön
13:00    
Toftavallen
Ödåkra IF - FC Rosengård U13  -      
 
23
10:30
lör
10:30    
Lilla Malmö IP
FC Rosengård U13 - Borgeby FK  -      
23
13:00
lör
13:00    
Lilla Malmö IP
FC Rosengård U13 - Bara GIF  -      
24
13:00
sön
13:00    
Lilla Malmö IP
FC Rosengård U13 - Fortuna FF  -      
APRIL 2024
 
06
08:00
lör
08:00    
Hedens IP, Helsingborg
 
GRLPWR Vinterserie sammandrag 2013 - FC Rosengård U13  -      
07
09:00
sön
09:00    
Hedens IP, Helsingborg
 
GRLPWR Vinterserie sammandrag 2012 - FC Rosengård U13  -      
 
13
11:30
lör
11:30    
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård U13 - Stehags AIF vit  -      
13
13:00
lör
13:00    
Hyllie IP konstgräs 1 7-manna 1
Hyllie IK - FC Rosengård U13  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Smörlyckans IP Konstgräsplan 2
Lunds FF grön - FC Rosengård U13  -      
 
23
17:00
tis
17:00    
Malmö IP
FC Rosengård U13 - FC Rosengård U14  -      
24
17:00
ons
17:00    
Konstgräsplanen, Gunnesbo . Nöbbelövs Mossaväg 12, 226 55 Lund
Lunds BOIS - FC Rosengård  -      
27
11:30
lör
11:30    
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård U13 - Blentarps BK   -      
28
11:30
sön
11:30    
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård U13 - Trelleborgs FF blå  -      
MAJ 2024
 
04
10:00
lör
10:00    
Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna (D)
BK Höllviken vit - FC Rosengård U13  -      
 
06
19:00
mån
19:00    
Linero
Linero IF - FC Rosengård U13  -      
10
09:30
fre
09:30    
Staffansvallen, Staffanstorp
 
Tjejcupen Staffanstorp - FC Rosengård U13  -      
11
09:30
lör
09:30    
Staffansvallen, Staffanstorp
 
Tjejcupen Staffanstorp - FC Rosengård U13  -      
 
20
17:30
mån
17:30    
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård U13 - Kulladals FF blå  -      
26
09:30
sön
09:30    
Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
Malmö FF - FC Rosengård U13  -      
26
09:30
sön
09:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF 1 - FC Rosengård U13  -      
JUNI 2024
 
01
11:30
lör
11:30    
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård U13 - FC Staffanstorp   -      
 
08
11:30
lör
11:30    
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård U13 - Uppåkra IF grön  -      
 
12
18:45
ons
18:45    
Pilängsplanen 7-manna 2
GIF Nike Blå - FC Rosengård U13  -      
15
12:20
lör
12:20    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo vit - FC Rosengård U13  -      
16
11:30
sön
11:30    
Lilla Malmö IP 7-manna
FC Rosengård U13 - Eskilsminne IF blå  -      
 
18
17:45
tis
17:45    
Borgeby IP
FC Rosengård blå - Borgeby FK  -      
 
29
09:00
lör
09:00    
Ängelholm
 
Sisters Cup Ängelholm - FC Rosengård U13  -      
AUGUSTI 2024
 
10
08:00
lör
08:00    
Borgeby IP
 
Borgeby Cup (2012) - FC Rosengård U13  -      
10
08:00
lör
08:00    
Borgeby IP
 
Borgeby Cup (2013) - FC Rosengård U13  -      
 
17
12:00
lör
12:00    
Hörby IP B-plan 9-manna
Hörby FF - FC Rosengård vit  -      
18
13:30
sön
13:30    
Malmö IP 7-manna 1
FC Rosengård marin - Södra Sandby IF 1  -      
 
24
13:15
lör
13:15    
Malmö IP 9-manna
FC Rosengård vit - Furulunds IK   -      
25
10:30
sön
10:30    
Aggarpsvallen, Plan 3, konstgräs 7-manna 2
Svedala IF blå - FC Rosengård marin  -      
 
28
19:15
ons
19:15    
Malmö IP 7-manna 1
FC Rosengård marin - Linero IF röd  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
10:00
lör
10:00    
Smörlyckans IP Plan 4
Lunds FF grön - FC Rosengård marin  -      
07
16:00
lör
16:00    
Malmö IP 9-manna
FC Rosengård vit - Trelleborgs FF blå   -      
 
14
10:30
lör
10:30    
Malmö IP 7-manna 1
FC Rosengård marin - FC Staffanstorp röd  -      
15
14:00
sön
14:00    
Tornavallen B-plan 9-manna
Torna Hällestads IF/Harlösa IF (F14) - FC Rosengård vit  -      
 
22
13:00
sön
13:00    
Malmö IP 9-manna
FC Rosengård vit - Eslövs BK  -      
 
27
18:00
fre
18:00    
Dalby IP konstgräs 7-manna öst
Dalby GIF vit - FC Rosengård marin  -      
29
11:00
sön
11:00    
Gyavallen, Stehag B-plan 9-manna
Stehags AIF - FC Rosengård vit  -      
OKTOBER 2024
 
06
sön
00:00    
övrig plats
Oxie SK (7m7) - FC Rosengård vit  -      
06
13:00
sön
13:00    
Malmö IP 7-manna 1
FC Rosengård marin - Uppåkra IF grön  -      
 
12
14:10
lör
14:10    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo vit - FC Rosengård marin  -      
13
13:00
sön
13:00    
Malmö IP 9-manna
FC Rosengård vit - IFK Simrishamn  -